Vzdelávanie

 

Hosting zadarmo od WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 0,90 ‎€ mesačne od WebSupport.sk

Staňte sa členom

Klub fundraiserov

 

Novinky z newsletteru?

Prezentácie, knihy

logo_200_80_e_shop_1

Kalendár akcií

Vzdelávací seminár

Slovenské centrum fundraisingu vám prináša svetoznámych expertov na fundraising Tonyho Myersa z Kanady a Kay Sprinkel Grace z USA vo vzdelávacom seminári

Ako vytvoriť dynamický a úspešný fundraisingový program


  • Vzdelávací seminár sa zameria na vytvorenie úspešného fundraisingového programu v mimovládnych organizáciach, ktoré chcú dlhodobo pracovať s individuálnymi darcami.
  • Tento interaktívny a na študenta zameraný seminár priblíži predpoklady pre rozbehnutie programu získavania zdrojov, ktorý sa sústreďuje na vašich darcov a prinesie praktické tipy, ako získavať viac peňazí pre vašu organizáciu.
  • Tento seminár sa koná 12.10.2011 pred 2. slovensko-českou konferenciou o fundraisingu. Ponúkame vám zvýhodnenú kombinovanú účasť na oboch vzdelávacích podujatiach.


    Program 12.10.2011:

  • 09:00-09:30 >> Prezentácia účastníkov
  • 09:30-11:00 >> Získajte viac peňazí Tony Myers (Kanada)

Nikdy som nevidel neziskové organizácie, ktoré by nechceli získať viac peňazí. Moje skúsenosti za ostatných viac ako 20 rokov mi hovoria, že získať „viac“ peňazí znamená robiť niektoré základné veci správne. Ak urobíte tieto veci správne, Tony vám sľubuje, že budete získavať viac peňazí. Pridajte sa k Tonymu, aby sa s vami podelil o svoje celoživotné skúsenosti z toho, ako mnohým mimovládnym organizáciám pomáha rozbehnúť fundraisingový program a získavať viac peňazí. Tony má vášeň pre to, čo robí, a na stretnutí budete cítiť jeho odhodlanie prispievať k rozvoju občianskej spoločnosti po celom svete. Tento interaktívny a na študenta zameraný seminár sa zameria na praktické tipy, ako získavať viac peňazí.

  • 11:00-11:30 >> Prestávka na kávu
  • 11:30-13:00 >> Budujte na základochKay S. Grace (USA)

Keď nastavíte svoj ​​plán a fungovanie, budete potrebovať vybudovať skutočný fundraisingový program, ktorý je založený na vzťahoch. Darcovia chcú pozitívnu skúsenosť. To vedie k ich zapájaniu sa. Dozviete sa, že od začiatku je to o tom, ako mať systémy pre zapájanie darcov, ako sledovať vývoj vašich vzťahov s nimi, ako vytvoriť kalendár rozvoja, ako ponúkať príležitosti pre dobrovoľnícke zapojenie sa. A hlavne, ako sa uisťovať, že tí, čo do vás investujú, budú so svojou investíciou aj spokojní. Kay rozvinie vstupy Tonyho a pomôže vám preskúmať, čo znamená vybudovanie úspešného fundraisingového programu, ktorý je zameraný na darcov, využíva vaše systémy a stratégie a ktorý prinesie tie najlepšie skúsenosti pre vás a vašich darcov.


Kay a Tony sa počas tejto trojhodinovej cesty s vami podelia o niekoľko najdôležitejších lekcií, ktorým sa za 50 rokov svojich skúseností vo fundraisingu podučili. Podelia sa s vami o to, ako sa mnohé mimovládne organizácie, s ktorými pracovali, zlepšili vďaka tomu, že začali plánovať a pracovať so správnymi ľuďmi a ako dosiahli úspech tým, že budovali na silných organizačných základoch a vzťahoch so svojimi darcami. Ak chcete vytvoriť dynamický a úspešný fundraisingový program, pridajte sa k Tonymu a Kay počas tohto interaktívneho seminára.Inšpirujte sa od špičkových zahraničných expertov na fundraising!