Alan Clayton

Alan pracuje ako riaditeľ Clayton Burnett Ltd., šéf koučingovej firmy Revolutionise Global, šéf Grove Practice a partner v Inch Hotel and Inspiration Centre v škótskom Loch Ness.

Je jedným z popredných konzultantov, koučov, kreatívnych riaditeľov a inšpiratívnych spíkrov na svetovej scéne. Clayton Burnett v súčasnosti sídli vo Veľkej Británii, Dánsku, Nórsku a Fínsku. Po tom, ako rozbehol kariéru vo verejnoprospešnom marketingu, vytvoril v roku 1998 vo Veľkej Británii marketingovú agentúru pre verejnoprospešné organizácie pod názvom Cascaid. Na čele Cascaid stál až do roku 2008, kedy sa táto agentúra zlúčila a vytvorila The Good Agency.

Alan pracoval s viac ako 250 neziskovými klientami vo Veľkej Británii a po celom svete. Jeho špecializáciou sú kreatívne stratégie, porozumenie a motivácie darcov. V týchto oblastiach publikoval mnoho originálneho výskumu a teórie.

V ďalších oblastiach pracuje Alan ako tréner, kouč a profesionálny rečník, pričom pôsobí po celom svete. Je vášnivý horolezec, kapitán motorovej lode a hráč golfu. Získal výbornú povesť pre svoj úžasný vhľad do problematiky a pre svoju schopnosť hovoriť veci, na ktoré iní nemajú odvahu.