Miluj čitateľa svojho: Náuka a tajomstvá efektívnej komunikácie s darcami*

Miluj čitateľa svojho Toma Aherna prináša ponorenie sa do tajov vedy, ktorú používajú najefektívnejší komunikátori na svete s cieľom získavať peniaze a budovať imidž a reputáciu organizácie. Tom sformuloval tieto tajomstvá zo stoviek kníh, z rokov skúseností a najnovších prevratných objavov z oblasti psychológie a presviedčania.

Dozviete sa desiatky úplne praktických, osvedčených postupov na prilákanie novej podpory, na dlhšie udržanie darcov a posielanie vplyvnejších odkazov pre vaše rôznorodé cieľové publiká.

Ak sa vo svojej kariére rozhodnete iba pre jeden kurz komunikácie s darcami, nech sa ním stane práve tento. Už tisíce účastníkov uznali jeho hĺbku, odhaľujúce postrehy a úprimnosť. Spoločne sa pozrieme na desiatky dobrých – aj nie takých dobrých – reálnych príkladov zo života širokého spektra neziskových organizácií. Z tohto workshopu odídete s ponaučením, aké dôležité sú „osvedčené postupy“ pre vaše newslettery, case for support (ponuka pre darcov), výročné správy, brožúry, direct maily, e-maily a webové stránky.