26. Klub fundraiserov s Igorom Polakovičom z Centra pre filantropiu

foto_polko_990_410

26. stretnutie Klubu fundraiserov privíta Igora Polakoviča z Centra pre filantropiu, s ktorým budeme diskutovať o fundraisingových databázach a crowdfundingu.

Centrum pre filantropiu posledné roky prináša nástroje, ktoré neziskovým organizáciam uľahčujú fundraising. Po on-line darcovskej bráne DARUJME sa pustilo do projektu StartLab.sk – nekomerčnej crowdfundingovej platformy a do projektu databáz pre neziskovky. Za týmito projektami stojí práve Igor. V Centre pre filantropiu sa venuje rozvoju individuálneho darcovstva a má bohaté skúsenosti z práce pre Greenpeace v rôznych krajinách sveta ako aj pri rozvoji fundraisingu mnohých ďalších organizácií.

Ak chcete vedieť, prečo organizácia, ktorá sa chce venovať fundraisingu od individuálnych darcov, potrebuje dobrú databázu a ako sa k nej môže dostať, neváhajte a príďte. Ak vás naviac zaujíma crowdfunding a“pikošky“ z kuchyne prvých projektov na StartLabe, príďte určite.

Stretnutie Klubu fundraiserov sa uskutoční vo štvrtok 4.6.2015 od 15:30 hod. v Bratislave na Hviezdoslavovom nám. 20 v Impact Hube.

Staňte sa členom Klubu fundraiserov alebo obnovte svoje členstvo, získajte výhody z členstva a nechajte sa inšpirovať od skúsených expertov z praxe!

Viac informácií…