33. Klub fundraiserov s Hanou Mlkvou z Červeného nosa

foto_mlkva_990_410

33. stretnutie Klubu fundraiserov uvedie Hanu Mlkvú z o.z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors.

Hana pracuje pre Clowndoctors ako fundraiserka pre individuálnych darcov so zameraním na databázové spracovanie informácií v CRM systéme Salesforce a ich následné využitie pri direct mailingových kampaniach. V predchádzajúcich rokoch pôsobila v Prahe v neziskovom sektore ako fundraiserka pre individuálnych darcov v Domove Suy Ryder alebo ako koordinátorka dobrovoľníkov a grantová špecialistka v HESTIA, o. z.

Ako sa nestratiť v darcovských dátach

Stretnutie bude interaktívnou príležitosťou na zdieľanie skúseností, riešení, ale aj problematických okruhov z každodennej práce s CRM systémom Salesforce pri spracovávaní dát individuálnych darcov o.z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors.

​Z pozície fundraisera​ sa Hana ​podelí o vyše ročnú praktickú skúsenosť s implementáciou Salesforcu a postupným nasadzovaním vybraných funkcionalít. Čo sa zatiaľ veľmi osvedčilo a zjednodušilo prácu, čo sa nedarí a o čom snívajú, že sa v budúcnosti bude dať:).​

Stretnutie Klubu fundraiserov sa uskutoční v utorok 28. marca 2017 od 9:30 v budove Nadácie otvorenej spoločnosti-OSF, Baštová ul. 5, Bratislava.

Staňte sa členom Klubu fundraiserov alebo obnovte svoje členstvo, získajte výhody z členstva a nechajte sa inšpirovať od skúsených expertov z praxe!

Nie ste členom Klubu a chcete sa aj tak zúčastniť tohto stretnutia?
Registrujte sa na stretnutie a po darovaní príspevku na chod Klubu fundraiserov vo výške 10 € sa môžete tohto stretnutia zúčastniť aj bez bežného členstva.

Viac informácií…