34. Klub fundraiserov s M. Jankovičovou a J. Rizmanom z Via Iuris

foto_jankovicova_rizman_990_410_bw

34. stretnutie Klubu fundraiserov predstaví Moniku Jankovičovú a Juraja Rizmana z VIA IURIS.

Monika má v organizácii na starosti fundraising a komunikáciu s verejnosťou. Najviac ju baví práca s individuálnymi darcami, i keď bola k individuálnemu fundraisingu spočiatku skeptická. Jej doterajšie skúsenosti ukazujú, že aj na Slovensku je možné úspešne osloviť ľudí aj so zložitými témami a získať pravidelných darcov. 

Juraj bol jedným zo zakladajúcich členov tímu Greenpeace na Slovensku, pôsobil ako koordinátor Ekofóra a bol zakladajúcim členom Zelenej koalície. Ako bojovník, stratég a politický lobista sa podieľal na úspešných kampaniach proti navrhovanej ťažbe uránu, výstavbe uhoľnej elektrárne v Trebišove a prijímaní právnych predpisov o sanácii environmentálnych záväzkov. V roku 2015 bol strategickým poradcom Greenpeace v Chorvátsku počas úspešnej kampane proti navrhovanému ropnému prieskumu na Jadrane. V súčasnosti pracuje pre VIA IURIS.

Kampaň Som za to! na podporu zrušenia Mečiarových amnestií podporilo v priebehu pár týždňov viac ako 84 000 ľudí. Stala sa tak najväčšou online podpisovou akciou v histórii Slovenska. Ako sa to podarilo? O priebehu kampane, práci s médiami a fundrasingovom rozmere vám porozpráva Juraj a Monika z VIA IURIS.

Stretnutie Klubu fundraiserov sa uskutoční v stredu 14. júna 2017 od 9:30 v budove Nadácie otvorenej spoločnosti-OSF, Baštová ul. 5, Bratislava.

Staňte sa členom Klubu fundraiserov alebo obnovte svoje členstvo, získajte výhody z členstva a nechajte sa inšpirovať od skúsených expertov z praxe!

Nie ste členom Klubu a chcete sa aj tak zúčastniť tohto stretnutia?
Registrujte sa na stretnutie a po darovaní príspevku na chod Klubu fundraiserov vo výške 10 € sa môžete tohto stretnutia zúčastniť aj bez bežného členstva.

Viac informácií…