35. Klub fundraiserov o #GivingTuesday s Annou Podlesnou z Nadácie Pontis

foto_podlesna_990_410

35. stretnutie Klubu fundraiserov bude hostiť Annu Podlesnú z Nadácie Pontis. V utorok 28. novembra sa Slovensko po prvýkrát zapojí do #GivingTuesday, sviatku štedrosti, dávania a darovania, ktorý vznikol pred piatimi rokmi v USA.

Ambasádorom globálnej iniciatívy pre našu krajinu je Nadácia Pontis. Zapojiť sa môže každý – firmy, mimovládne organizácie aj jednotlivci. Príďte si vypočuť, ako tento sviatok úspešne funguje v zahraničí, čo všetko je možné prijať, či darovať a ako sa môžete stať súčasťou aj vy. Anna predstaví možnosti pre Slovensko a podelí sa aj o prvé skúsenosti s bezkontaktnými pokladničkami, ktoré im pomohla zabezpečiť VISA pre stan Dobrej krajiny na festivale Pohoda.

Svet biznisu za svet tretieho sektora vymenila Anna pred piatimi rokmi, kedy začala pracovať v Nadácii Pontis. Spoluvytvárala 3 ročníky Fóra o firemnej filantropii a ocenenia Via Bona Slovakia. Rozvíja crowdfundingový program DobraKrajina.sk, cez ktorý už stovka organizácií vyzbierala spolu vyše 540 000 eur. V rámci individuálnej filantropie zastrešuje aj projekt Srdce pre Deti, zameraný na pomoc deťom s vážnym zdravotným a sociálnym znevýhodnením. Skúsenosti z komerčnej sféry prenáša do sveta neziskoviek, rada stavia veci na zelenej lúke. Aktuálne k takým výzvam patrí program pre veľkých darcov. A jej ročný syn Matúš.

Stretnutie Klubu fundraiserov sa uskutoční v utorok 12. septembra 2017 od 9:30  budove Nadácie otvorenej spoločnosti-OSF, Baštová ul. 5, Bratislava.

Staňte sa členom Klubu fundraiserov alebo obnovte svoje členstvo, získajte výhody z členstva a nechajte sa inšpirovať od skúsených expertov z praxe!

Nie ste členom Klubu a chcete sa aj tak zúčastniť tohto stretnutia?
Registrujte sa na stretnutie a po darovaní príspevku na chod Klubu fundraiserov vo výške 10 € sa môžete tohto stretnutia zúčastniť aj bez bežného členstva.

Viac informácií…