Stretnutie užívateľov

Slovenské centrum fundraisingu vám v spolupráci s CRM pro neziskovky prináša výmenu skúseností o najpoužívanejšom CRM systéme, ktorý môžu využiť neziskové organizácie pre svoj lepší fundraising.

 

8. október 2020

v čase 13.30-17.00 hod.
 

Bratislava

Miesto ešte upresníme

Charakteristika

Stretnutie užívateľov, ktorého cieľom je zdieľanie skúseností so Salesforce CRM, ktorý neziskovým organizáciam implementuje spolok CRM pro neziskovky. Podujatie je sprievodnou akciou Slovensko-českej konferencie o fundraisingu a možno sa ho zúčastniť samostatne alebo v kombinácii s konferenciou.

Cieľová skupina

Stretnutie je určené všetkým, ktorí:

  • sa chcú dozvedieť viac o Salesforce CRM a konkrétnych skúsenostiach užívateľov;
  • potrebujú spravovať údaje o svojich darcoch, partneroch a podporovateľoch;
  • chcú zlepšiť svoje užívateľské zručnosti pri práci s týmto systémom.

Témy stretnutia

13:30 - 14:00 - Registrácia na mieste

14.00 - 15.00 - Fundraising: Darcovia a kampane - Katarína Chrenková, Zuzana Ambro
Červený nos Clowndoctors používa Salesforce na pokročilej úrovni už nejaký čas.  Máte tak priestor sa pýtať a zistiť, ako sa dajú aktivity v oblasti fundraisingu zjednodušiť pomocou kvalitného CRM nástroja.

15:00 - 15.15 - Prestávka na kávu

15.15 - 16.15 - Správa adoptívnych programov v zahraničí - Ivana Čorbová
Nadácia Integra bola jedna z prvých organizácií, kde sme Salesforce nasadili. Môžete tak vidieť, ako sa aktivity organizácie vyvíjali a s tým aj práca Salesforce.

16.15 - 17.00 - Diskusia a priestor na otázky - Martin Humpolec a Petra Joklová

Hostitelia

Martin Humpolec

Martin má viac ako 20 rokov skúseností so zavádzaním informačných systémov na mieru vo veľkých i malých spoločnostiach, primárne v oblasti CRM a DMS, vrátane nadväzujúcich zmien procesov pre ich optimálne využitie. V posledných siedmich rokoch využíva nadobudnuté skúsenosti pri zavádzaní systému Salesforce.com v neziskových organizáciách. Jeho znalosť IT, princípov CRM a marketingu sa ukazuje ako skvelá kombinácia pre zlepšenie a optimalizáciu komunikácie neziskových organizácií s ich darcami.

Petra Joklová

Petra sa venuje práci v neziskovom sektore už viac ako 12 rokov. Ako bývalá fundraiserka využíva tieto skúsenosti a znalosti v organizácií CRM pro neziskovky, ktorú už 8 rokov vedie.

Poplatok za účasť

V prípade záujmu o účasť na stretnutí je registrácia potrebná v každom prípade.