Stretnutie užívateľov

Slovenské centrum fundraisingu vám v spolupráci s CRM pro neziskovky prináša výmenu skúseností o najpoužívanejšom CRM systéme, ktorý môžu využiť neziskové organizácie pre svoj lepší fundraising.

 

november 2020

čas upresníme

online

Charakteristika

Stretnutie užívateľov, ktorého cieľom je zdieľanie skúseností so Salesforce CRM, ktorý neziskovým organizáciam implementuje spolok CRM pro neziskovky. Podujatie je sprievodnou akciou Slovensko-českej konferencie o fundraisingu a možno sa ho zúčastniť samostatne alebo v kombinácii s konferenciou.

Cieľová skupina

Stretnutie je určené všetkým, ktorí:

  • sa chcú dozvedieť viac o Salesforce CRM a konkrétnych skúsenostiach užívateľov;
  • potrebujú spravovať údaje o svojich darcoch, partneroch a podporovateľoch;
  • chcú zlepšiť svoje užívateľské zručnosti pri práci s týmto systémom.

Témy stretnutia

13:30 - 14:00 - Registrácia na mieste

14.00 - 15.00 - Fundraising: Darcovia a kampane - Katarína Chrenková, Zuzana Ambro
Červený nos Clowndoctors používa Salesforce na pokročilej úrovni už nejaký čas. Máte tak priestor sa pýtať a zistiť, ako sa dajú aktivity v oblasti fundraisingu zjednodušiť pomocou kvalitného CRM nástroja.

15:00 - 15.15 - Prestávka na kávu

15.15 - 16.15 - Správa adoptívnych programov v zahraničí - Ivana Čorbová
Nadácia Integra bola jedna z prvých organizácií, kde sme Salesforce nasadili. Môžete tak vidieť, ako sa aktivity organizácie vyvíjali a s tým aj práca Salesforce.

16.15 - 17.00 - Diskusia a priestor na otázky - Aleš Jeník a Petra Joklová

Hostitelia

Aleš Jeník

Aleš je předsedou spolku CRM pro neziskové organizace, který založil. Působil ve firmách LMC a Capgemini, kde na konci roku 2008 zahájil spolupráci s Nadací VIA na dárcovském portálu Darujme.cz v rámci programu „Rok jinak“ Nadace Vodafone. Pracoval ve společnostech HP jako Solution Architect, kde se zabýval CRM (řízení vztahů se zákazníky) a CSR (společenská odpovědnost firem), dále v ČSOB, NN a nyní v SUSE LINUX. Založil firmu Clouderia a ve svém volném čase pomáhá neziskovým organizacím s implementací Salesforce CRM.

Petra Joklová

Petra se věnuje práci v neziskovém sektoru již více než 12 let. Jako bývalá fundraiserka využívá tyto zkušenosti a znalosti v organizaci CRM pro neziskovky, kterou vede již 8 let.

Poplatok za účasť

V prípade záujmu o účasť na stretnutí je registrácia potrebná v každom prípade.